Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-06-2021 23:22   Güncelleme : 07-06-2021 23:22

Borsa İstanbul Review Dergisinin 21. Cilt 2. Sayısı çıktı

Finans ve ekonomi dergileri arasında en seçkin yayınlardan biri olma yolunda hızla ilerleyen, Borsa İstanbul tarafından yönetilen ve dünyanın en saygın yayınevlerinden birisi olan Elsevier aracılığıyla üç ayda bir yayınlanan Borsa İstanbul Review dergisinin 21

Borsa İstanbul Review Dergisinin 21. Cilt 2. Sayısı çıktı

Finans ve ekonomi dergileri arasında en seçkin yayınlardan biri olma yolunda hızla ilerleyen, Borsa İstanbul tarafından yönetilen ve dünyanın en saygın yayınevlerinden birisi olan Elsevier aracılığıyla üç ayda bir yayınlanan Borsa İstanbul Review dergisinin 21. cilt 2. sayısı çıkmıştır.

Borsa İstanbul Review, Social Science Citation Index (SSCI), Web of Science, Scopus, World Banking Abstracts and Econlit (Jel on CD) Index ve Emerging Sources Citation Index’te indekslenmektedir. 2019’da verilen ilk Impact Factor 2.13 ve CiteScore 3.5’tur.

Derginin kalitesini daha da artırmak için yakın zamanda yayın kurulumuzu genişlettik ve aralarında George M. Constantinides, Elroy Dimson, Iftekhar Hasan, Aslı Demirgüç Kunt, Jay Ritter ve diğer birçok seçkin akademisyen dahil olmak üzere yeni üyeler ekledik.

Science Direct tarafından taranan dergimizde yayınlanan makalelere ulaşmak lütfen tıklayınız.