Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2021 22:14   Güncelleme : 05-03-2021 22:14

Beyoğlu Belediyesi Beyoğlu’nda Bahar Bakımı ve Yaza Hazırlık Çalışmaları Devam Ediyor

İlçe genelinde bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmaları başlatan Beyoğlu Belediyesi ekipleri, çetin geçen kış şartlarından dolayı hasar gören yollar ve kaldırımlar bir bir onarıyor

Beyoğlu Belediyesi Beyoğlu’nda Bahar Bakımı ve Yaza Hazırlık Çalışmaları Devam Ediyor

İlçe genelinde bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmaları başlatan Beyoğlu Belediyesi ekipleri, çetin geçen kış şartlarından dolayı hasar gören yollar ve kaldırımlar bir bir onarıyor.
Beyoğlu Belediyesi, ilçe genelinde bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmaları başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçe genelinde çetin geçen kış şartlarından dolayı hasar gören yollar ve kaldırımlar bir bir onarılıyor.  Bir yandan Kaptanpaşa Mahallesi Porsuk Ağacı Sokakta baskı beton tamiratı çalışmalarını sürdüren ekipler bir yandan da Halıcıoğlu Mahallesi Tütüncü Abbas Sokakta baskı beton tamiratı ve kaldırım imalatı çalışmalarına devam ediyor. Ekipler ayrıca Hacıahmet Mahallesi Yeni Nesil Sokakta da Kilittaş ve bordür tamiratı çalışmalarını sürdürüyor. Aralıksız devam eden çalışmalarla Beyoğlu yaza hazırlanıyor.