Gündem
Giriş Tarihi : 12-02-2021 17:55   Güncelleme : 12-02-2021 17:55

Beyoğlu Belediyesi Başkan Yıldız’dan Piyalepaşa Semt Pazarına Ziyaret

Piyalepaşa Semt Pazarı’nı ziyaret eden Başkan Yıldız, vatandaşlara “Beyoğlu Halkı Esnafı’nın Yanında” kampanyasına destek verdikleri için teşekkür etti

Beyoğlu Belediyesi Başkan Yıldız’dan Piyalepaşa Semt Pazarına Ziyaret

Piyalepaşa Semt Pazarı’nı ziyaret eden Başkan Yıldız, vatandaşlara “Beyoğlu Halkı Esnafı’nın Yanında” kampanyasına destek verdikleri için teşekkür etti.
Her gün ilçenin farklı noktalarında kurulan semt pazarlarını ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, son olarak Piyalepaşa Semt Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Covid 19 salgınına karşı alınan tedbirleri inceleyen Başkan Yıldız, satışa sunulan ürünlerin fiyatlarına da baktı. Ziyarette esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Yıldız talep ve önerileri dinledi. Başkan Yıldız semt pazarlarını tercih ederek “Beyoğlu Halkı Esnafı’nın Yanında” kampanyasına destek veren vatandaşlara da teşekkür etti.
VATANDAŞLARDAN KAMPANYAYA TAM DESTEK
Beyoğlu Belediyesi olarak başlattıkları “Beyoğlu Halkı Esnafı’nın Yanında” kampanyası ile bu zor günlerin birlikte atlatılması adına önemli bir çalışmaya imza attıklarını belirten Başkan Yıldız, “İlçe esnafına destek vermek için başlattığımız ‘Beyoğlu Halkı Esnafı’nın Yanında” kampanyası vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı ve destek verildi. Mahalle ve pazarcı esnafından da ürün fiyatlarıyla ilgili vatandaşlara yardımcı olmalarını istedik. Biz inanıyor ki, Beyoğlu’nda esnaf ve vatandaşlar el ele vererek bu zor süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.