Gündem
Giriş Tarihi : 30-06-2021 22:20   Güncelleme : 30-06-2021 22:20

Beyoğlu Belediyesi Başkan Yıldız Karaköy Bölgesi Esnafıyla Buluştu

Başkan Yıldız, Kılıçalipaşa Medresesi’nde düzenlenen toplantıda Karaköy bölgesi esnafıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi

Beyoğlu Belediyesi Başkan Yıldız Karaköy Bölgesi Esnafıyla Buluştu

Başkan Yıldız, Kılıçalipaşa Medresesi’nde düzenlenen toplantıda Karaköy bölgesi esnafıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.
Beyoğlu’nda, kademeli normalleşme dönemine geçilmesiyle birlikte ilçe esnafının sorunlarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla esnaf toplantıları düzenleniyor.  “Beyoğlu’nu dinliyor, birlikte yönetiyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen toplantılar her hafta farklı bir bölgede yapılıyor. Toplantılara Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız başkanlık ediyor. Son olarak Kılıçalipaşa Medresesi’nde düzenlenen toplantıda Karaköy bölgesi esnafıyla bir araya gelen Başkan Yıldız, talep ve önerileri dinledi.
BÖLGE ESNAFI İSTEKLERİNİ DİLE GETİRDİ
Başkan Yıldız’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda, bölge esnafı tek tek söz alarak isteklerini dile getirdiler. Mahallelerle ilgili yapılması gereken çalışmaların da istişare edildiği toplantıda, Başkan Yıldız talepler doğrultusunda gerekli çalışmaların biran evvel yapılması için ilgili birimlere talimat verdi. Başkan Yıldız, pandemi sürecinde olduğu gibi kademeli normalleşme döneminde de ilçe esnafını yalnız bırakmayacaklarını söyledi.