Gündem
Giriş Tarihi : 17-05-2021 03:55   Güncelleme : 17-05-2021 03:55

Bayrampaşa Belediyesi YÖRESEL RENKLER KÜLTÜR ŞÖLENİ KONSERLERLE DEVAM EDİYOR

Ünlü sanatçı Orhan Hakalmaz konseri ile başlayan ‘Yöresel Renkler Kültür Şöleni’ Hasan Yılmaz konseri ile devam etti

Bayrampaşa Belediyesi YÖRESEL RENKLER KÜLTÜR ŞÖLENİ KONSERLERLE DEVAM EDİYOR

Ünlü sanatçı Orhan Hakalmaz konseri ile başlayan ‘Yöresel Renkler Kültür Şöleni’ Hasan Yılmaz konseri ile devam etti.

Bayrampaşa Belediyesi’nin Eski Cezaevi Alanı’nda düzenlediği ‘Yöresel Renkler Kültür Şöleni’ tüm hızıyla sürüyor. Şölen kapsamında, sanatçılar Orhan Hakalmaz ve Hasan Yılmaz birer konser verdi.

Bayrampaşalıların yoğun ilgi gösterdiği şölene AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl da katıldı.

Orhan Hakalmaz’a ve Hasan Yılmaz’a çiçek takdim eden Başkan Atila Aydıner, “Bizim milletimiz zengin ve köklü bir kültüre sahiptir. Düzenlediğimiz şölenle yurdumuzun dört bir yanının renklerini ve değerlerini Bayrampaşa’da sergiliyoruz. Bunu da birlik, bütünlük ve kardeşlik içinde yapıyoruz. Katılımlarıyla şölenimizi daha da renkli hale getiren Bayrampaşalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah milletimizin birliğini ve dirliğini bozmasın. Kültür şölenimizin kardeşliğimizin ve dostluğumuzun sürekliliğine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

-Şölen 24 Mayıs’a Kadar Devam Edecek-
18 Mayıs’ta Resul Dindar, 19 Mayıs’ta Emre Aydın, 20 Mayıs’ta Yılmaz Turan, 21 Mayıs’ta Sibel Pamuk, 22 Mayıs’ta Elif Avcı, 23 Mayıs’ta İmren Salkan konseri ile devam edecek olan kültür şöleni 24 Mayıs’ta Hakan Peker konseri ile son bulacak. Konserler, Bayrampaşa Eski Cezaevi Alanı’nda her akşam saat 20.00’de gerçekleşecek.

-İhtiyaç Sahipleri Yararına Kermes-
Bayrampaşa Belediyesi Hayırevi’nin ihtiyaç sahipleri yararına düzenlediği kermes, şölen boyunca açık olacak. Kermeste gıdadan kıyafete, takılardan hediyelik eşyalara, mutfak araç gereçlerinden el işi örgülere kadar yüzlerce ürün uygun fiyata satışa sunuluyor.