Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2021 13:31   Güncelleme : 02-07-2021 13:31

Bayrampaşa Belediyesi ŞAMPİYONLAR KUPALARINI BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile düzenlenen “Bayrampaşa 3×3 Basketbol Turnuvası” sona erdi

Bayrampaşa Belediyesi ŞAMPİYONLAR KUPALARINI BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile düzenlenen “Bayrampaşa 3×3 Basketbol Turnuvası” sona erdi. Turnuvanın Bayrampaşa ayağının birincileri kupa ve madalyalarını Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile düzenlenen “Bayrampaşa 3×3 Basketbol Turnuvası’nın” final programı ve ödül töreni Yıldırım Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda gerçekleştirildi. Turnuva boyunca kıyasıya mücadele eden takımlar dereceye girebilmek için ter döktü. Turnuvanın Bayrampaşa ayağının birincileri kupa ve madalyalarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

Sporculara kupa ve madalyalarını takdim eden Başkan Atila Aydıner, “Bayrampaşalı gençlerimiz onlara sağladığımız imkânlarla sporu bir yaşam biçimine dönüştürdüler. Gençlerimizi böyle bir tablonun içerisinde görmek geleceğimiz adına umut verici. Bu vesileyle turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

Etkinliğe Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa İlçe Spor Müdürü Fuat Cicimen ve sporseverler katıldı.