Gündem
Giriş Tarihi : 29-06-2021 23:59   Güncelleme : 29-06-2021 23:59

Bayrampaşa Belediyesi NECİP UYSAL SPOR TESİSLERİ TÖRENLE AÇILDI

Bayrampaşa Belediyesi, Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Bayrampaşalı Necip Uysal’ın ismini verdiği spor tesislerinin açılışını törenle gerçekleştirdi

Bayrampaşa Belediyesi NECİP UYSAL SPOR TESİSLERİ TÖRENLE AÇILDI

Bayrampaşa Belediyesi, Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Bayrampaşalı Necip Uysal’ın ismini verdiği spor tesislerinin açılışını törenle gerçekleştirdi. Açılış töreninde konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yeni Necip Uysallar, Arda Turanlar, Okan Buruklar ve daha nice değerli futbolcular yetiştirmek amacıyla yeni spor tesisleri açıyor ve yaşayan efsanelerin isimlerini bu tesislerimize veriyoruz. Hep birlikte hizmete sunduğumuz Necip Uysal Spor Tesislerimiz ilçemiz ve halkımız için hayırlı olsun” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi’nin Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Bayrampaşalı Necip Uysal’ın ismini verdiği spor tesislerinin açılışı Terazidere Mahallesi Güneştel Sokak’ta törenle gerçekleştirildi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen açılış törenine Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel,  tecrübeli futbolcu Necip Uysal ve eşi Nur Uysal, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile çok sayıda sporsever katıldı.

“NECİP UYSAL YAŞAYAN BİR EFSANEDİR”
Törende konuşan Başkan Atila Aydıner, “Necip Uysal kardeşimiz Bayrampaşa’nın yetiştirdiği kıymetli bir sporcumuz. O soyadına yakışır uysal ve uyumlu karakteri ile başta Bayrampaşalı’lar olmak üzere herkesin gönlünde taht kurmuş bir evladımız. Yeni Necip Uysallar, Arda Turanlar, Okan Buruklar ve daha nice değerli futbolcular yetiştirmek amacıyla yeni spor tesisleri açıyor ve yaşayan efsanelerin isimlerini bu tesislerimize veriyoruz.  Hep birlikte hizmete sunduğumuz Necip Uysal Spor Tesislerimiz ilçemiz ve halkımız için hayırlı olsun. Sporun merkezi Bayrampaşa’mızdan bundan sonra da başarılı sporcular çıkacağına yürekten inanıyorum” dedi.

“BAYRAMPAŞALI OLMAK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR GURUR”
Bayrampaşa’da doğup, büyüdüğünü ve bundan gurur duyduğunu belirten Necip Uysal da “Burası benim futbolla tanıştığım saha. Buraya ismimin verilmesi benim için büyük bir onur ve gurur. Bu duyarlılığı için Belediye Başkanımız Atila Aydıner’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.