Gündem
Giriş Tarihi : 14-12-2021 15:55   Güncelleme : 14-12-2021 15:55

Bayrampaşa Belediyesi LİSELİ MÜZİSYENLER ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

LİSELİ MÜZİSYENLER ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

Bayrampaşa Belediyesi LİSELİ MÜZİSYENLER ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ve Mozaik Folk Dans Topluluğu Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Liseler Arası Gençlik Orkestrası Yarışma’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Öğrencilere ödüllerini takdim eden Başkan Atila Aydıner, “Sevgili gençlerimizin içinde olduğu her etkinlik bizim için çok değerli” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayrampaşa Mozaik Folk Dans Topluluğu Kültür ve Dayanışma Derneği’nin de desteğiyle BAYGEM tarafından Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen yarışmaya 10 liseden toplam 25 öğrenci katıldı. Yarışma boyunca öğrencileri yalnız bırakmayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yarışmanın sonunda dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

“GENÇLER GENÇLİĞİNİ DOLU DOLU YAŞIYOR”
Gençlerin içinde olduğu her etkinliğin kendileri için çok değerli olduğunu söyleyen Başkan Aydıner, “Gençlerimizin hayalindeki Bayrampaşa’yı inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bayrampaşa’da gençlerimiz gençliğini dolu dolu yaşıyor. Gençlerimiz için sporun başkenti yaptığımız Bayrampaşa’da kültür ve sanat etkinliklerine de geniş yer veriyoruz. Bu etkinliklerimizde sevgili çocuklarımızı ve gençlerimizi ön plana alıyoruz. Bu bağlamda liseli öğrencilerimiz için müzik yarışması düzenledik ve dereceye giren gençlerimizi ödüllendirdik. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Grup ve Bireysel Olarak Yarışmada Dereceye Girenler:

Gruplar:
Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi
Tuna Anadolu Lisesi
Suat Terimer Anadolu Lisesi

Bireysel:
Neslihan Yargı (Sınav Koleji)
Ali Altınboğa (Atakent Koleji)
Büşra Altay ( Atakent Koleji ) – Şirin Büşra Altay (Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi )