Gündem
Giriş Tarihi : 22-09-2021 21:21   Güncelleme : 22-09-2021 21:21

Bayrampaşa Belediyesi BAYRAMPAŞA’DA KÜLTÜR ŞÖLENİ BAŞLADI

Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği çocuk tiyatroları, konserler, seminerler ve konferanslardan oluşan kültür şöleni başladı

Bayrampaşa Belediyesi BAYRAMPAŞA’DA KÜLTÜR ŞÖLENİ BAŞLADI

Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği çocuk tiyatroları, konserler, seminerler ve konferanslardan oluşan kültür şöleni başladı.

EN İYİ ÇOCUK TİYATROLARI BAYRAMPAŞA’DA

15 Kasım Cumartesi günü saat 13.30‘da Yücel Çakmaklı Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Mıstığın Üç Dileği adlı çocuk tiyatrosu ile çocuklar, hem eğlenecek hem de katılımcılık, paylaşımcılık ve arkadaşlık gibi sosyal roller üstlenerek eğlenmenin hazzını ve öğrenmenin mutluluğunu yaşayacak.
22 Kasım Cumartesi günü saat 13.30’da Çarpım Tablosu adlı çocuk tiyatrosu da Yücel Çakmaklı Kültür Salonu’nda çocuklarımız için sahnelenecek.

KONSER

15 Kasım Cumartesi saat 20.00’de Mahmut Polat, 29 Kasım Cumartesi 20.00’de Leyla Ünver Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Kültür Salonu’nda (BAYGEM)  konser verecek.

BAYRAMPAŞALILAR ‘KONUŞUYOR’

Ayrıca her pazartesi Bayrampaşa Kadın Düşünce Platformu’nun Şehr-i Nisa konuşmaları kapsamında düzenlediği bayanlara yönelik ‘Bir düşünce ve yarınki Türkiye tasarımı olarak Nurettin Topçu ve Anadolu milliyetçiliği’ üzerine konuşmalar 13.00-16.00 saatleri arasında BAYGEM’de, her salı ise erkeklere yönelik Türk tarihini konu alan konferanslar 19.00-21.00 saatleri arasında Pusula Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleştirilecek.

Halka açık olarak gerçekleştirilen etkinliklerin tamamı ücretsizdir.