Gündem
Giriş Tarihi : 03-10-2021 01:26   Güncelleme : 03-10-2021 01:26

Bayrampaşa Belediyesi BAŞKAN AYDINER DOWN SENDROMLU MİLLİ SPORCULARA AYAKKABI HEDİYE ETTİ

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Avrupa Şampiyonası öncesi son hazırlıklarını Bayrampaşa’da sürdüren Down Sendromlular Futsal Milli Takımı ile bir araya gelerek onlara ayakkabı hediye etti

Bayrampaşa Belediyesi BAŞKAN AYDINER DOWN SENDROMLU MİLLİ SPORCULARA AYAKKABI HEDİYE ETTİ

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Avrupa Şampiyonası öncesi son hazırlıklarını Bayrampaşa’da sürdüren Down Sendromlular Futsal Milli Takımı ile bir araya gelerek onlara ayakkabı hediye etti. İtalya yolcusu takımla keyifli bir sohbet gerçekleştiren ve penaltı atışı yapan Başkan Aydıner, “Down sendromlu kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Futbol Oynuyor Projesi kapsamında İtalya’da ülkemizi temsil edecek olan Down Sendromlular Futsal Milli Takımı son hazırlıklarını Bayrampaşa’da sürdürüyor. Semih Erden Spor Tesisleri’nde Futsal Takımı ile bir araya gelen Başkan Atila Aydıner, down sendromlu sporculara ayakkabı hediye etti.

İtalya yolcusu takımla keyifli bir sohbet gerçekleştiren ve penaltı atışı yapan Başkan Aydıner, “Down sendromlu sporcu kardeşlerimize ve onların değerli hocalarına Avrupa Şampiyonası’nda başarılar diliyorum. Down Sendromlular Futsal Milli Takımımıza her zaman destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.