Gündem
Giriş Tarihi : 13-04-2022 18:20   Güncelleme : 13-04-2022 18:20

BAŞKANIMIZ LOKMAN ÇAĞIRICI ESERLERİYLE ANILACAK

BAŞKANIMIZ LOKMAN ÇAĞIRICI ESERLERİYLE ANILACAK

BAŞKANIMIZ LOKMAN ÇAĞIRICI ESERLERİYLE ANILACAK

Başkan Lokman Çağırıcı, Bağcılar’da Meclis Üyeliği ve Başkan Yardımcılığının ardından üstlendiği Belediye Başkanlığı görevlerini büyük bir sorumluluk duygusuyla yerine getirdi. 

Bağcılarlı hemşehrilerimizin “Lokman Abisi”, “Lokman Amcası” ve “Lokman Kardeşi” olarak bağrına bastığı Lokman Çağırıcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemize aşkla, gayretle ve samimiyetle iftihar vesilesi hizmetler sundu ve her mahalleye abide eserler kazandırdı.

“Gayret insanın kanadıdır” duygusundan hareketle ilçesine hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak, parti, ırk, dil ve din olmak üzere ayrım yapmadan şeffaf bir belediyecilik örneği sundu. “Tecrübesi, gayreti, samimiyeti ve hüsnüniyetiyle”, oy versin vermesin tüm ilçe sakinlerinin belediye başkanı olmayı başardı.

“Bağcılar Markası ortaya çıktı”

Vizyoner bakış açısıyla değer üreten eserlere imza atan Başkan Lokman Çağırıcı, yerel belediyeciliği en üst seviyelere taşıdı. Hazreti Mevlana; “Yürek yorulunca ter gözden akar” diyor. 

Başkan, uyum içerisinde yönettiği mesai arkadaşlarıyla birlikte hemşehrilerinin yüreğinin yorulmaması için canla başla, gece ve gündüz demeden gayretle çalıştı. Belediyenin kapısı ve tüm tesisler hemşehrileri için ardına kadar hep açık oldu.  

Gerek siyaset gerek belediyecilik olmak üzere hemen her alanda engin tecrübesi, bilgisi ve tavsiyeleriyle ilçemize hizmet etmeye devam edecektir. Vefalı hemşehrilerimiz ve mesai arkadaşları Başkanın hizmetlerini ve hayatlarının her anında sunduğu katkılarını asla unutmayacaktır. Eser üretme siyasetiyle gönüllerde derin izler bırakan Başkan Sayın Lokman Çağırıcı’ya bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve uzun ömürler niyaz ediyoruz. 

Başkanın Resmi Twitter Hesabından yaptığı kamuoyuna duyurusu