Gündem
Giriş Tarihi : 06-05-2021 14:00   Güncelleme : 06-05-2021 14:00

Bahçelievler Belediyesi: Ramazan Bereketini Paylaşmaya Devam Ediyor

Ramazan ayında Bahçelievler Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç sahibi 40 Bin aileye gıda kolisi ve alışveriş kartı dağıtıyor

Bahçelievler Belediyesi: Ramazan Bereketini Paylaşmaya Devam Ediyor

Ramazan ayında Bahçelievler Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç sahibi 40 Bin aileye gıda kolisi ve alışveriş kartı dağıtıyor.

Ramazan ayının başlaması ile birlikte Bahçelievler Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara temel gıdalardan oluşan erzak paketleri ile alışveriş kartlarını dağıtmaya başladı. Erzak paketleri ve alışveriş kartları, belediyeye başvuran ve ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilen vatandaşlara ulaştırılıyor. Bahçelievler Belediyesi’ne bağlı vefa sosyal destek ekipleri, erzak paketi ve alışveriş kartlarını kapı kapı dağıtmaya devam ediyor.

 

“DESTEKLERİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK”

Pandemi sürecinde vatandaşın yanında olmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Her yıl olduğu gibi bu yılda üzerimize düşen görevi yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sosyal desteğe ihtiyaç duyan komşularımıza bir nebze bile olsa yardımcı olmaya ve yüzlerini güldürmeye çalıştık. Desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi.