Gündem
Giriş Tarihi : 23-04-2021 23:19   Güncelleme : 23-04-2021 23:19

Bahçelievler Belediyesi: ’nden bisiklet hediyesi

Bahçelievler Belediyesi’nden bisiklet hediyesi    Bahçelievler Belediyesi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara bisiklet hadiye etti

Bahçelievler Belediyesi: ’nden bisiklet hediyesi

Bahçelievler Belediyesi’nden bisiklet hediyesi 

 

Bahçelievler Belediyesi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara bisiklet hadiye etti. Düzenlenen törenle çocuklar bisikletlerine kavuştu. 

 

Hasan Doğan Spor Kompleksi açık otoparkında geçekleşen törende, Bahçelievler Belediyesi Bilgi Evlerinde, 1 yıl içinde en çok kitap okuyan, satranç turnuvasında dereceye giren ve çekilişle hediye almaya hak kazanan öğrencilere bisiklet hediye edildi. 

 

ÇOCUKLAR BİSİKLETLERİNE KAVUŞTU 

 

Online olarak yapılan bisiklet çekilişinde hediye almaya hak kazanan 23 talihliye, son bir yıl içinde 11 bilgi evinde en çok kitap okuyan 11 çocuğa ve online Satranç Turnuvası’nda derece alan çocuklara bisiklet hediye edildi. Ayrıca etkinlik kapsamında pandemi kurallarına uyarak jonglör, bisiklet gösterisi, uzun bacak gibi gösteriler gerçekleştirildi.

 

Etkinlikte konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci kuruluş yıl dönümü kutluyoruz. Rahat çalışabiliyorsak, iş yerimizi açabiliyorsak, kendi başımıza karar verebiliyorsak, geçmişte verilen zamanındaki mücadeleye borçluyuz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.