Gündem
Giriş Tarihi : 28-09-2021 00:02   Güncelleme : 28-09-2021 00:02

Bahçelievler Belediyesi: Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ilk Anaokulu

Bahçelievler Belediyesi Anaokulu açıldı Bahçelievler Belediyesi’nin 3-6 yaş grubu çocuklara hizmet verecek olan Anaokulunda eğitim başladı

Bahçelievler Belediyesi: Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ilk Anaokulu

Bahçelievler Belediyesi Anaokulu açıldı

Bahçelievler Belediyesi’nin 3-6 yaş grubu çocuklara hizmet verecek olan Anaokulunda eğitim başladı. Bahçelievler’de bir ilki daha hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Anaokulumuz, Türkiye genelinde belediyelerce işletilen ve Milli Eğitim Bakanlığımızdan onaylı ilk anaokulu olma özelliğine sahip. Bizler komşularımıza hak ettikleri en kaliteli hizmetleri üretmenin çabası içerisindeyiz. Anaokulumuz İstanbulumuza, Bahçelievlerimize, ülkemize ve tüm komşularımıza hayırlı olsun” dedi.

Eğlenerek öğrenecekler

Anaokulunda eğitim modeli olarak, çocukların bireysel kapasiteleri dikkate alınarak, yeteneklerini ortaya koyan alternatif eğitim modeli içeren program uygulanacak.

750 metrekare kapalı alanda kurulu Anaokulunda 8 eğitim sınıfı ve 3 adet yetenek atölyesi bulunuyor. Anaokulun 782 metrekarelik bahçesinde ise çocuklar için oyun aletleri mevcut. Çocukların en rahat şekilde eğlenerek öğrenecekleri bir mekâna sahip olan Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nun sabah 07.30-18.30 arası hizmet verecek.