Gündem
Giriş Tarihi : 28-09-2021 03:13   Güncelleme : 28-09-2021 03:13

Bahçelievler Belediyesi: Geleneksel Sünnet Şöleni muhteşemdi

Geleneksel Sünnet Şöleni muhteşemdi Bahçelievler Belediyesi tarafından sünnet edilen 400 çocuk için Milli Egemenlik Parkında sünnet şöleni düzenlendi

Bahçelievler Belediyesi: Geleneksel Sünnet Şöleni muhteşemdi

Geleneksel Sünnet Şöleni muhteşemdi

Bahçelievler Belediyesi tarafından sünnet edilen 400 çocuk için Milli Egemenlik Parkında sünnet şöleni düzenlendi.

Bahçelievler: Bahçelievler Belediyesi’nin sünnet ettirdiği 400 çocuk için düzenlenen şölene sünnet olan çocuklar ve ailelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Milli Egemenlik Parkında düzenlenen etkinlikte kimi çocuklar şişme oyun parkurlarında oynarken, bazı çocuklar langırt gibi çeşitli oyunlar oynadı.

Etkinlik alanında sahne alan animatörler ve Hacivat ile Karagöz de çocukları hem güldürdü hem de çeşitli yarışmalar ile eğlendirdi. Sünnet olan çocuklar, aileleri ile birlikte eğlenceli saatler geçirdi.

Etkinlik, akşam saatlerinde ünlü sanatçı Turan Şahin konseri ile devam etti. Sanatçının eğlenceli Karadeniz ezgileri ile vatandaşlar müzik ziyafeti yaşarken, konser alanına akın eden çok sayıda kişi de horon oynadı.

Bahçelievler belediyesi tarafından çeşitli hastanelerde sünnet edilen çocukların şölenine, Belediye Başkanı Doktor Hakan Bahadır da katıldı. Etkinlik alanında vatandaşları selamlayan Başkan Bahadır, ailelerle sohbet ederken bir taraftan da sünnet olan çocuklarla bol bol fotoğraf çekildi.

Başkan Dr. Hakan Bahadır, sünnet olan tüm çocuklara birer dijital kol saati de hediye etmeyi unutmadı.

Başkan Bahadır yaptığı konuşmada: “Öncelikle sünnet olan tüm çocuklarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, bu güzel ve renkli etkinlikte onlarla buluşmanın keyfini yaşıyoruz. Tüm çocuklarımıza sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum her birinin vatanımıza ve milletimize faydalı bireyler olmalarını diliyoruz, çocuklarını titizlikle yetiştiren ailelerimize sünnet ettirerek bir katkıda bulunduk.” şeklinde konuştu.

Başkan Bahdır son olarak: “Bizler sayın Cumhurbaşkanımızda talimatları ve emirleri doğrultusunda sizlerin hizmetkarlarıyız. Sizin isteğiniz memnun olacağınız hizmetleri yapmak için görevimizin başındayız” diye devam etti.