Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2021 13:32   Güncelleme : 02-07-2021 13:32

Bahçelievler Belediyesi: Başkan Bahadır, LGS şampiyonunu makamında ağırladı

Başkan Bahadır, LGS şampiyonunu makamında ağırladı   Bahçelievler Belediye Başkanı Dr

Bahçelievler Belediyesi: Başkan Bahadır, LGS şampiyonunu makamında ağırladı

Başkan Bahadır, LGS şampiyonunu makamında ağırladı

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan Mehmet Akif Demirel’i makamında ağırlayarak Cumhuriyet Altını hediye etti.

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, LGS’de tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan Mehmet Akif Demirel’i makamında ağırladı. Düzenlenen programa Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, okul müdürü, öğretmenleri ve ailesi katıldı.

 

LGS BİRİNCİLERİ ARASINA ADINI YAZDIRDI

 

Milli Eğitim Bakanlığı, (MEB) tarafından düzenlenen LGS sınavı sonuçları açıklandı. Sınavda 36 farklı ilden 97 öğrenci tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan aldı. Bahçelievler’de özel bir okulda LGS sınavına hazırlanan Mehmet Akif Demirel, tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan aldı ve LGS birincileri arasına adını yazdırdı.

 

CUMHURİYET ALTINI HEDİYE EDİLDİ

 

Demirel ve ailesini makamında ağırlayan Başkan Bahadır, birinci olan öğrenciye Cumhuriyet Altını hediye etti. LGS şampiyonu Mehmet Akif Demirel’i tebrik eden Başkan Bahadır, ayrıca ailesini ve öğretmenlerini de çalışmalarından dolayı tebrik etti.