Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2021 13:33   Güncelleme : 02-07-2021 13:33

Bahçelievler Belediyesi: Başkan Bahadır, dünya şampiyonunu makamında ağırladı

Başkan Bahadır, dünya şampiyonunu makamında ağırladı   Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, 17

Bahçelievler Belediyesi: Başkan Bahadır, dünya şampiyonunu makamında ağırladı

Başkan Bahadır, dünya şampiyonunu makamında ağırladı

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, 17. CMAS Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonası’nda şampiyon olan Paletli Yüzme Genç Milli Takımı’ndan Emir Yiğit’i makamında ağırladı. Başkan Bahadır, milli sporcuya cumhuriyet altını hediye etti.

 

İtalya’nın Lignano Sabbiadoro kentinde düzenlenen 17. CMAS Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonası’nda 4×50 m Mix Bayrak yarışında Paletli Yüzme Genç Milli Takımından Emir Yiğit’i makamında ağırlayan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır milli sporcuya cumhuriyet altını hediye etti.

 

“SPORU VE SPORCUYU CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ”

 

Paletli Yüzme Genç Milli Takımı’ndan şampiyon olan Emir Yiğit’i tebrik eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Emir’in Bahçelievler Yüzme Kulübünden olması bize ayrı bir gurur yaşattı. Mutluyuz ve gururluyuz. Ülkemize bu başarıyı armağan eden genç milli sporcularımızı alkışlıyoruz. Ailesine ve hocalarına teşekkür ediyorum. Belediye olarak sporu ve sporcuyu canı gönülden destekliyoruz. Bizler belediye olarak fiziki ortamları sağlıyor olabiliriz ancak asıl yetenek genç arkadaşlarımız. Emir’e bundan sonraki eğitim ve Spor hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.