Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2021 22:54   Güncelleme : 02-07-2021 22:54

Bahçelievler Belediyesi: Bahçelievler’de yerinde aşı uygulamasına tam destek

Bahçelievler’de yerinde aşı uygulamasına tam destek   Bahçelievler Belediyesi personeli aşılarını oldu   Koronavirüsle mücadelede aşılama çalışmaları tüm Türkiye’de büyük bir hızla devam ediyor

Bahçelievler Belediyesi: Bahçelievler’de yerinde aşı uygulamasına tam destek

Bahçelievler’de yerinde aşı uygulamasına tam destek

 

Bahçelievler Belediyesi personeli aşılarını oldu

 

Koronavirüsle mücadelede aşılama çalışmaları tüm Türkiye’de büyük bir hızla devam ediyor. Bahçelievler Belediyesi yerinde aşı uygulaması kapsamında seyyar aşı istasyonu kurdu. Sahada çalışan belediye personeli, randevuya gerek kalmadan aşılarını yaptırdı. 

 

Bahçelievler’de yerinde aşı uygulaması kapsamında vatandaşları ve Bahçelievler Belediyesi personellerini virüsten korumak amacıyla Çobançeşme Teknik Hizmetler Binası Bahçesi’ne seyyar aşı istasyonu kuruldu.

 

250’E YAKIN PERSONEL AŞI OLDU

 

Bahçelievler Belediyesi tarafından kurulan istasyonla sahada çalışan ve riskli grupta yer alan başta temizlik görevlileri olmak üzere zabıta ve güvenlik görevlileri olmak üzere 250’e yakın personel aşılarını oldu. Önce aşı formunu dolduran personellere daha sonra sıra verildi. Ardından sırası gelen personeller sağlık ekipleri tarafından aşılarını oldu.

 

“AŞILAMAMIN OLUMLU SONUÇLARINI GÖRMEYE BAŞLADIK”

 

Yerinde aşı uygulaması kapsamında kurulan aşı istasyonu ziyaret eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Bahçelievler Belediyesi olarak 6 noktada aşılama yaptık. Vatandaşlarla yakın temas kuran çalışma arkadaşlarımız aşılıyoruz. Aşılama çalışmalarının olumlu sonuçlarını görmeye başladık. Yasaklar yavaş yavaş kalkacak. Bize düşen sorumluluklara bir süre daha dikkat etmekte fayda var” dedi.