Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2021 03:30   Güncelleme : 02-09-2021 03:30

Bahçelievler Belediyesi: Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri başladı

Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri başladı   Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99

Bahçelievler Belediyesi: Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri başladı

Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri başladı

 

Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen Çelenk Sunma Töreni’yle kutlandı.

 

Bahçelievler’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü Kamu Binaları Meydanı’nda düzenlenen Çelenk Sunma Töreni’yle kutlandı. Düzenlenen programa Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, Garnizon Komutan Vekili Personel Yarbay İzzet Tepekaya, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı okundu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında, “Asırlara sâri şanlı tarihimizin köşe taşlarından biri olan Büyük Zafer’in 99. yıl dönümüne kavuşmanın bahtiyarlığı içerisindeyiz. Milletimizin, Kıbrıs Türklerinin ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın her birinin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum. Bu gurur günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve kardeşlerimize şahsım ve milletim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesileyle İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Büyük Millet Meclisimizin kıymetli mensuplarını ve ordumuzun kahraman askerlerini rahmetle yâd ediyorum” ifadelerine yer verdi.