Gündem
Giriş Tarihi : 26-08-2021 02:06   Güncelleme : 26-08-2021 02:06

Bahçelievler Belediyesi: ‘Bahçelievler Doğada’ etkinliği başladı

‘Bahçelievler Doğada’ etkinliği başladı   Başkan Dr

Bahçelievler Belediyesi: ‘Bahçelievler Doğada’ etkinliği başladı

‘Bahçelievler Doğada’ etkinliği başladı

 

Başkan Dr. Bahadır, ‘Bahçelievler Doğada’ etkinliğine katıldı

 

Bahçelievler Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle uzun süre spor yapma imkânı bulamayan kadınlar için hafta içi her gün ‘Bahçelievler Doğada’ etkinliği düzenledi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ın katılımıyla sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde gerçekleştirilen etkinlikte kadınlar spor yapma imkânı buldu.

 

Bahçelievler Belediyesi, uzun süre evlere kapanan ve spor yapma imkânı bulamayan kadınları için Belgrad Ormanı’nda sabah sporu etkinliği düzenlendi. ‘Bahçelievler Doğada’ sloganıyla yapılan sabah yürüyüşüne kadınların ilgisi yoğun oldu. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ın da katıldığı yürüyüş kadınlar tarafından beğeni topladı.

 

BAŞKAN DR. BAHADIR, FİZİKSEL EGZERSİZ YAPTIRDI

 

Kadınlarla 6 bin metre sabah yürüyüşünden sonra Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, fiziksel egzersiz hareketleri yaptırdı. Sabah yürüyüşü etkinliğinden memnun kaldıklarını belirten kadınlar, Başkan Dr. Bahadır’ın katılımından ayrıca memnun olduklarını belirttiler.

 

“DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜ BAŞLATTIK”

 

Kadınların yaşamına hareket katmak amacıyla ‘Bahçelievler Doğada’ etkinliğini başlattıklarını dile getiren Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Bahçelievler’den doğa yürüyüşünü başlattık. Her gün 35 kadınımız Belgrad Ormanı’na geliyor, doğanın içerisinde, çevrenin içerisinde yaklaşık 6 kilometre yürüyüş yapıyor. Eylül ayına kadar devam edecek. İlgi çok fazla… Tüm Bahçelievlerli kadınlarımızı bekliyoruz” dedi.