Gündem
Giriş Tarihi : 07-01-2022 16:46   Güncelleme : 07-01-2022 16:46

AK PARTİLİLER DANIŞMA MECLİSİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİLİLER DANIŞMA MECLİSİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİLİLER DANIŞMA MECLİSİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk ile Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Danışma Meclisi” etkinliğinde partililerle bir araya geldi. Değerlendirmelerde bulunan Külünk, “17-30 yaş arasına hitap etmeliyiz” derken Çağırıcı da “Siyasette amaç gönül fethetmektir. Bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Bağcılar AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından mahallelerde düzenlenen Danışma Meclisi’nin son adresi 15 Temmuz Mahallesi oldu. Bağcılar Belediyesi Hasan Nail Canat Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe AK Parti MKYK (Merkez Karar ve Yönetim Kurulu) Üyesi Metin Külünk ile Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı konuk oldu.

Partililere seslenen Külünk, “Teşkilat inanmaya dayalı disiplin işidir. İnanarak buradayız. Çünkü bir derdimiz bir sevdamız var. Teşkilat çalışmaları son derce kıymetli bir iştir ve gönüllülük esastır. Burada yaptığımız çalışmalarımızda 17-30 yaş kuşağına hitap etmeliyiz. Evlatlarımız burada kendilerine ait bir şeyler görmeli. 7/24 iletişim halinde olmalıyız. Bu çağ iletişim çağı. İletişim kabiliyetiniz güçlü değilse çalışmalarımız bir şey ifade etmiyor” dedi.

Amaç gönülleri fethetmektir

Bağcılar Belediyesi’nin ilçede yaptığı çalışmalardan bahseden Çağırıcı da “Siyasette amaç gönülleri fethetmektir. Bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Büyük küçük hiç fark etmez bu yolda yürürken gönül kırmayacağız ve herkesi adam yerine koyacağız” diye konuştu.

 Davetlilerin de düşüncelerini dile getirdiği programa; AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Muhammed Emin Saraç ve AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz de katıldı.