Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2022 02:09   Güncelleme : 05-03-2022 02:09

ADIMAPP’TE ADIMLAR YEŞİLAY İÇİN ATILIYOR!

ADIMAPP’TE ADIMLAR YEŞİLAY İÇİN ATILIYOR!

ADIMAPP’TE ADIMLAR YEŞİLAY İÇİN ATILIYOR!

Attığınız her adıma değer katan Esenler’in AdımApp uygulaması, hem sağlıklı bir hayata kapı aralıyor hem de sürpriz ödüller kazandırıyor.

Attıkları adımlarla puan toplayan yarışmacılar hediye sahibi olurken; her 50 bin adım için kazanacakları 20 TL’yi de sosyal sorumluluk kapsamında Kızılay, AFAD, nadir hastalıklar dernekleri ile kolluk kuvvetlerini güçlendirme adına kurulu yardım kuruluşlarına da bağış yapabiliyor.

İstanbul sınırları içinde AdımApp uygulamasını kullananlar ise 1 – 7 Mart Yeşilay Haftası boyunca adımlarını Yeşilay’a bağışlayabilecek. Üstelik bağışçılar, bağışladıkları adımların puanı değerinde almaya devam edebilecek.

Birincilik Ödülü – Tablet + 1 yıllık havuz üyeliği

İkincilik Ödülü – Bisiklet + 6 aylık havuz üyeliği

Üçüncülük Ödülü – Kamp seti + 3 aylık havuz üyeliği

Yalnızca Esenler’de değil tüm İstanbul’da kullanılabilen adımsayar uygulaması AdımApp’i telefonuna indirdikten sonra üye bilgisi ile giriş yapan kullanıcı, belirtilen lokasyon içinde attığı her adımda puan kazanacaktır. Atılan her bir adım 1 puan olarak belirlenmiştir. Ay boyunca kazanılan puanların, ayın en geç son gününe kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanıcı elde ettiği puana karşılık gelen hediyeyi alabilmek için uygulamada yer alan “Hediyeler” sekmesinden ödülünü talep etmelidir. Kullanıcı talep aşamasından sonra verilen kod ile hediyesini Esenler Belediyesi Gençlik Merkezi’nden alabilecektir. Uygulama dahilinde biriken ya da kullanılmayan puanlar sonraki aya devretmez. Puanlama sistemi yeni ayda sıfırdan başlar.

AdımApp’i ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz;

Yeni adımsayar uygulaması AdımApp’in içinde; yürüyüş yapmak istediğiniz yeşil alanların ve spor alanlarının bilgisi, etkinlik takvimi, adım attıkça kazanabileceğiniz hediyeler ve bağış yapabileceğiniz yardım kuruluşlarının sayaçları bulunuyor.

AdımApp ile hem Türkiye genelinde hem Esenler’de hediyeler kazanmak çok kolay. Hediyelere ulaşmak için AdımApp uygulamasında profilinize tıklayarak “Hesabım” bölümünden şehrinizi ve ilçenizi seçerek her adımda ödül kazanabilirsiniz.

Uygulamayı Esenler dışında kullandığınızda hediye başına toplanılan puanların 2 katı olması gerekmektedir. Örneğin; tişört kazanmak isteyen kişinin Adım App’i Esenler içinde kullandığında 10.000 puan toplaması gerekirken, Esenler dışında 20.000 puana ihtiyacı bulunmaktadır.

Ay birincisine verilecek ödüller: Kamp seti, tablet, Kapadokya turu, Kartepe turu

Hafta birincisine verilecek ödüller: 1 aylık spor salonu üyeliği, 1 aylık yüzme havuzu üyeliği

AdımApp Esenler ve Türkiye geneli ödül-puan tablosu: