Gündem
Giriş Tarihi : 28-03-2022 18:07   Güncelleme : 28-03-2022 18:07

ADIMAPP İLE RAMAZANDA ADIMLARIN İYİLİĞE DÖNÜŞSÜN

ADIMAPP İLE RAMAZANDA ADIMLARIN İYİLİĞE DÖNÜŞSÜN

ADIMAPP İLE RAMAZANDA ADIMLARIN İYİLİĞE DÖNÜŞSÜN

Attığınız her adıma değer katan Esenler’in adım sayar uygulaması AdımApp, sağlıklı bir hayata kapı aralayıp sürpriz ödüller kazandırırken, iyiliğe de bir adım daha yaklaştırıyor.

Attıkları adımlarıyla puan toplayan yarışmacılar, bu yıl ramazan ayında attıkları adımları yardım kuruluşlarına bağışlayabilecek. Siz de uygulamayı indirerek Kızılay, İHH, Yetim Vakfı ve Deniz Feneri Derneği’ne adımlarınızla yardım toplayabilirsiniz.

Yalnızca Esenler’de değil tüm İstanbul’da kullanılabilen adımsayar uygulaması AdımApp’i telefonuna indirdikten sonra üye bilgisi ile giriş yapan kullanıcı, belirtilen lokasyon içinde attığı her adımda puan kazanacaktır. Atılan her bir adım 1 puan olarak belirlenmiştir. Ay boyunca kazanılan puanların, ayın en geç son gününe kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanıcı elde ettiği puana karşılık gelen hediyeyi alabilmek için uygulamada yer alan “Hediyeler” sekmesinden ödülünü talep etmelidir. Kullanıcı talep aşamasından sonra verilen kod ile hediyesini Esenler Belediyesi Gençlik Merkezi’nden alabilecektir. Uygulama dahilinde biriken ya da kullanılmayan puanlar sonraki aya devretmez. Puanlama sistemi yeni ayda sıfırdan başlar.

AdımApp’i ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz;

Yeni adımsayar uygulaması AdımApp’in içinde; yürüyüş yapmak istediğiniz yeşil alanların ve spor alanlarının bilgisi, etkinlik takvimi, adım attıkça kazanabileceğiniz hediyeler ve bağış yapabileceğiniz yardım kuruluşlarının sayaçları bulunuyor.

AdımApp ile hem Türkiye genelinde hem Esenler’de hediyeler kazanmak çok kolay. Hediyelere ulaşmak için AdımApp uygulamasında profilinize tıklayarak “Hesabım” bölümünden şehrinizi ve ilçenizi seçerek her adımda ödül kazanabilirsiniz.

Uygulamayı Esenler dışında kullandığınızda hediye başına toplanılan puanların 2 katı olması gerekmektedir. Örneğin; tişört kazanmak isteyen kişinin Adım App’i Esenler içinde kullandığında 10.000 puan toplaması gerekirken, Esenler dışında 20.000 puana ihtiyacı bulunmaktadır.

Ay birincisine verilecek ödüller: Kamp seti, tablet, Kapadokya turu, Kartepe turu

Hafta birincisine verilecek ödüller: 1 aylık spor salonu üyeliği, 1 aylık yüzme havuzu üyeliği

AdımApp Esenler ve Türkiye geneli ödül-puan tablosu: