Eğitim
Giriş Tarihi : 25-10-2021 15:46   Güncelleme : 25-10-2021 15:46

6. Uzgörü Çalıştayımızı “Okan markası” başlığı ile gerçekleştirdik

6. Uzgörü Çalıştayımızı "Okan markası" başlığı ile gerçekleştirdik

6. Uzgörü Çalıştayımızı “Okan markası” başlığı ile gerçekleştirdik

Okan Üniversitesiin düzenlediği 6. Uzgörü Çalıştayı’nda, akademik ve idari çalışanlarımız Okan markasının bilinirliği, itibari ve imajını yükseltecek stratejilere yön vermek için buluştu.

Antalya Club Marco Polo’da 23-24 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen “Uzgörü Çalıştayı”, öğretim üyelerimiz ve idari personelimizin katılımıyla tamamlandı. “Okan Markası” üst başlığıyla gerçekleştirilen Uzgörü Çalıştayı’nda 250 kişilik İstanbul Okan Üniversitesi çalışanı, gruplar halinde katıldıkları masa toplantılarında üniversitenin marka değeri stratejilerine yönelik beyin fırtınası yaptı.

Okan markasını çalışan fikirleri yükseltecek

Çalıştayın açılışında konuşma yapan Mütevelli Heyet Başkanımız Bekir Okan, projenin Türkiye’deki üniversiteler arasında bir ilk olduğunu belirterek, “Burada takım çalışmasının en iyi örneklerinden birini ortaya koyuyoruz. Okan Üniversitesiin geleceği açısından çok önemli bir çalışma olduğunu ve üniversitemizi daha da ileriye götüreceğini düşünüyorum” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Koçak da “Okan Üniversitesii geleceğe daha sağlam adımlarla taşımak adına bu çalıştayı geleneksel hale getirdik. Bu yıl 6.’sını gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Uzgörü Çalıştayı’nda İstanbul Okan Üniversitesi çalışanları tarafından ortaya konulan öneriler bir rapor haline getirilerek üniversite yönetimine sunulacak. Yönetim, önerileri Okan markasını yükseltme stratejileri ve politikalarına yönelik alınacak kararlarda yol göstermesi için değerlendirecek.