Sağlık
Giriş Tarihi : 28-11-2021 00:37   Güncelleme : 28-11-2021 00:37

3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları 3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları 3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

3 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Hayatınız ile alakalı alacağınız kararlar ile alakalı aceleci davranmamalısınız. Önceliklerinizi sakin bir şekilde belirlemeli ve mecburi olarak görüldüğü her ne varsa onları hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışmalısınız. Daha sıhhatli bir hayat standardı içinde beslenme şeklinize ilgi etmeniz gerekebilir.

Koç Burcu

Koç burcu bugün, para ile alakalı konular ön plana çıkabilirsin ve parasal anlamda kendinizi güçlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. İş hayatında alacak olduğunuz kararlar var ise bunların gerçekçi olmasına özen göstereceksiniz. Kendinizden emin olmadan yeni bir işe başlamak istemeyebilirsiniz. Hedeflerinizi küçümseyen insanlardan elinizden geldiğince uzak durmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu

Boğa burcu bugün, iş yerindeki insanlarla kurduğunuz etkileşime daha ilgi etmek isteyebilirsiniz. Gün geçtikçe geliştiğinizi farkına varacak ve yeni projelerde yer alabilmek isteyeceksiniz. Gün içerisinde hedeflerinize varmanıza yardımcı olacak olan şahıslarla etkileşim içerisinde olabilirsiniz.

Sizi negatifliğe iten şahıslardan uzaklaşmalı, başkalarının sizi bu derece etkilemesine izin vermemelisiniz. Motivasyonunuzu kuvvetlendirecek olan yeni çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sınırlarınızı çizecek ve karşınızdaki insanlara da bu şekilde yaklaşmayı tercih edeceksiniz.
Yengeç Burcu

Yengeç burcu bugün, çevrenizdeki insanlara ne kadar iyi davransanız da onların size karşı art niyetli olduğunun farkına varabilirsiniz. Canınızı sıkacak olan haller içerisinde bulunmamalı, verdiği reaksiyonlara aldırış etmemelisiniz. Gün içerisinde iş yerinizle alakalı birtakım mühim projeler gündeme gelebilir. Yaratıcı fikirler sergilemek isteyebilirsiniz. Kendinize itimatmeyi tercih edip buna göre kararlar almalısınız.

Aslan Burcu

Aslan burcu bugün, son derece sosyal olacağınız bir güne ismim atıyorsunuz. Yakın dostlarınızla beraber daha çok zaman geçirebilir, değişik davetler içerisinde bulunabilirsiniz. Sizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü iş yerinde küçük çaplı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ekonomik anlamda kendinizi sigmeydana alabilmek amacıyla birikimlerinizi ve yatırımlarınızı denetim etmeye çalışmalısınız.

Başak Burcu

Başak burcu bugün, ailenizin desteğini her vaktinden daha çok hissedeceksiniz.

Motivasyonunuzu yükselten şahıslarla beraber zaman geçirmek yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. İşinizle alakalı sorunlarınız varsa bunları ertelemek isteyebilirsiniz. Problemleri kabullenmeyi ve elinizden geldiğince yüzleşmeye çalışmalısınız.
Terazi Burcu

Terazi burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. İlişkilerinizi ön plana çıkaran konularla karşılaşabilirsiniz. İyi niyetinizi sergilediğiniz bireylerin bunu hak etmediğini düşünebilirsiniz. Gün içerisinde manevi anlamda sizden destek isteyen bir bireyin elinizden geldiğince yanısıra olmaya çalışacaksınız. Girecek olduğunuz ortamlarda ilgi çekebilir ve bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep burcu bugün, hayatınızdaki yüksek tempodan uzaklaşmanız gereken bir güne ismim atıyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı ve dinlenmeye ehemmiyet vermelisiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha çok süre geçirmek isteseniz de yalnız kalmanın manevi anlamda size daha iyi geleceğini anlayacaksınız. Psikolojik olarak rahatlamanız gereken konuların üstüne daha çok durabilirsiniz.

Yay Burcu

Yay burcu bugün, çift ilişkilerinizi ön plana çıkaran hallere karşılaşabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlarla etkileşiminiz de gün içerisinde sorular meydana çıkabilir. Bu yüzden kelimelerinizi daha itinalı seçmeli ve anlaşılır olmaya ehemmiyet vermelisiniz.
Oğlak Burcu

Oğlak burcu bugün, kariyerinize ve işinize daha çok odaklanmak isteyeceksiniz. Gün içerisinde süre ayırmanız gereken işleri düşünebilir ve önceliklerinizi sıralamak isteyebilirsiniz. Sürekli çalışmak motivasyonunuzu yükseltecek, bu sayede değişik işler meydana koyabileceksiniz. Dinlenmek dilediğiniz dehemmiyetleri kendinize ayırmalısınız. Üzerinize yüklenen sorumlulukların çok olduğunu düşünüyorsanız bunları açık bir şekilde dile getirmeye çalışacaksınız.

Kova Burcu

Kova burcu bugün, mesleğinizle alakalı aklınızı karıştıran konular gündeme gelebilir. Fazlasıyla iş yükünüz olduğunu düşünebilir ve bunları azaltmak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak isteyecek ve gerektiğinde de alan tarif etmeye ehemmiyet vereceksiniz. Sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyen gerilimli süreçlerden uzak durmaya çalışabilirsiniz. Sahip olduklarınızın farkına varacak, daha çok şükredeceksiniz.

Elinizde geldiğince ilişkilerin zedelenmemesine ilgi edecek ve karşınızdaki insana karşı net olmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda plan değişikliğine gidebiliri yatırım hedefli düşündüğünüz planları baştan tespit etmek isteyebilirsiniz. Geleceğinizi garanti altına alabilmek amacıyla uğraşacaksınız. .